Projekt Cool Tour de Brod

U organizaciji udruga Lima i Brlićevac održava se projekt Cool Tour de Brod koji se provodi kao dio projekta Europskog Doma Slavonski Brod “Gradimo zajednice – prijatelje djece” (EIDHR), uz financijsku potporu Europske Unije i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Proteklih tjedana smo Vas upoznali s 3d radionicama koje je vodio brodski umjetnik Filip Mrvelj.

Već u subotu 5.4. nastavljamo s aktivnostima – Cool Tour de Brod – biciklijada za djecu do 12 godina.

A od 6.4. počinje manifestacija Ivanomania.U sklopu manifestacije čekaju Vas bajkopričalice, predavanja, gledanje zvijezda i još mnoge druge stvari!

U našem programu pronađite aktivnost koja Vas zanima i posjetite nas!

Biciklijada za mlade Program Ivanomania

Herceg