Bicikliranje do Latinovca

Bike & Like Latinovac je održao 18. listopada (subota) biciklističku vožnju do Latinovca u cilju obilježavanja godišnjice prve vožnje Zelenom stazom.

Uz sudionike iz Mađarske (Udruge za održivi Ormanžag iz Kemeža), zatim članova klubova i udruga iz Našica, Orahovice, Đakova, Slavonskog Broda, Požege, Lipika, Pakraca i Osijeka, sudjelovala je i Udruga Lima.

Ideja je upoznati ljubitelje prirode, izazova i biciklističke vožnje sa Zelenom stazom u Hrvatskoj i Zelenim centrom Latinovac, te zajedno s udrugama i klubovima iz Hrvatske i Mađarske stvoriti suradnju u poticanju eko i ciklo turizma.

Nositelj projekta Greenway je Zaklada Slagalica, a o projektu Greenway možete pročitatit na sljedećem linku.

Upoznali smo se sa sudionicima projekta, predstavili projekt Bicikademija i Biciklijadu Mali Pariz – Klakar te se nadamo kako ćemo stvoriti uspješnu suradnju na budućim projektima.

Herceg

Working as an executive at Clarus d.o.o. Organize events through NGO Lima. Specialties: Doing projects in next domains: sport, marketing know-how, music, culture, tourism...