SPORTO – najveća konferencija za sportski marketing

20. i 21. studenog se odvija najveća konferencija za sportski marketing i sponzorstva u sportu u Portorožu.

Već 11. godinu zaredom agencija S.V. – RSA Slovenija organizira ovaj odličan događaj koji je izrastao u respektabilni događaj u regiji.

Cilj konferencije je razmjena znanja i iskustava svih dionika sportskog biznisa, a uključuje stručnjake iz područja marketinga, komunikacija, sporta, odnosa s javnošću i digitalnih medija. Ali i sve koji su uključeni u rad na području sporta, sponzorstava i marketinga.

Sporto_0602_131122_VP SLO, Sporto 2013 - sports marketing and sponsorship conference

Kao i svake godine, okupljen je velik broj respektabilnih predavača od kojih možemo izdvojiti:
1. Patrick Nally – čovjek koji je udružio poduzeće Coca – Cola s FIFA-om, smatra se pionirom sportskog biznisa odakle i naziv ‘otac modernog sportskog marketinga i sponzorstva‘.
2. Sally Hancock – voditeljica sponzorskog projekta banke Lloyds TBS za vrijeme Olimpijskih igara u Londonu što je proglašeno za najbolju sponzorsku aktivnost u Velikoj Britaniji posljednjih 20 godina i predsjednica Fonda za ženski sport.
3. Richard Ayers – suvlasnik i direktor 7league agencije i savjetnik za digitalne inovacije nogometnog kluba Manchester City.
4. Thomas van Schaik – Global Brand Director Adidasa, bivši medijski predstavnik nogometnog kluba PSV Eindhoven, a danas dizajnira i upravlja nizom marketinških kampanja marke Adidas.
Ostali predavači su Pauline Bohnec, Nikola Čavić, Tomislav Pacak, Darko Ivančević i još mnogi drugi.

SLO, Sporto 2013 - sports marketing and sponsorship conference, day 2 SLO, Sporto 2013 - sports marketing and sponsorship conference

Svi zainteresirani mogu ispuniti prijavnicu na sljedećem linku, a za studente je osiguran popust.

Sporto možete pratiti na Twitteru i LinkedInu.

Udruga Lima će biti na konferenciji zahvaljući novoj agenciji Overtime te ćemo Vas nakon zanimljivog događaja izvijestiti kako je bilo na ovom odličnom projektu.